úvodní stránka [ikona]
zobrazit menu [ikona]

Plotový systém
GARDELOT®

Plotový systém Gardelot® je velice oblíbený plotový systém, který nabízí široké spektrum možností jeho konečné podoby z pohledu výšky, barevnosti povrchu i plotové výplně. Ze systému Gardelot® lze vytvořit nízkou dekorační dekorační zídku, stejně jako dvoumetrový plot, který poskytne naprosté soukromí a oddělí váš dům i zahradu od okolí. Plotový systém Gardelot® je navíc velice trvanlivým a pevným plotem vzhledem k tomu, že se plotovky při stavbě zpevňují ocelovou výztuží a litým betonem.

Konstrukční prvky plotového systému Gardelot®

Plotovka průběžná

Z průběžných plotovek o rozměrech 390x200x200 mm se staví podezdívka plotu Gardelot®. Vyrábí se v osmi barevných provedeních a s hrubým nebo jemným povrchem. Průběžné plotovky se dají používat, stejně jako sloupové plotovky, v zahradách i samostatně pro zpevnění svahu, nebo pro zdění různých okrasných nebo funkčních zídek.

Plotovka sloupová

Sloupová plotovka je hlavním nosným prvkem plotového systému Gardelot®, z nichž se staví plotové sloupy. Plotovka je k dostání ve dvou rozměrech 300x300x200 a 400x400x200 mm a vybírat lze i z několika barevných variant. Nově se plotovky vyrábí i s jemným povrchem a díky tomu plot Gardelot® působí opravdu moderně.

Plotová stříška

Betonová plotová stříška o rozměrech 390x270x55 mm zakrývá podezdívku plotu Gardelot® a stejně jako plotovky se vyrábí v několika barevných variantách.

Plotová hlavice

Betonové plotové hlavice ukončují sloupek plotu Gardelot®. Vyrábí se ve dvou rozměrech 390x390x70 a 490x490x85 mm podle toho, zda se použije na sloupky se šířkou 30, nebo 40 centimetrů. Nabídka barevných provedení povrchů je stejná jako v případě plotových stříšek.

Oboustranná plotová deska

Oboustranná betonová plotová deska o rozměrech 1955x50x300 mm s dekorem dřevo je nejvhodnější výplní plotového systému Gardelot®. V barevném provedení béžová nebo hnědá je věrohodnou imitací skutečného dřeva. Výplně ale lze zvolit dle vlastního uvážení a vkusu – ze skutečného dřeva, nebo s využitím plotových desek z plotu DEKOR.

Držák plotové desky

Betonové plotové desky systému Gardelot® jsou uchyceny do pevných ocelových držáků. Na výběr jsou dva druhy držáků – oboustranný a jednostranný, přičemž jsou vždy zabetonovány do plotového sloupku.

Novinkou jsou hladké povrchy sloupových a průběžných plotovek tvořící modernější vzhled plotu.

Prvky plotového systému Gardelot