úvodní stránka [ikona]
zobrazit menu [ikona]

Skládaný plot
DEKOR®

Základními prvky betonového plotu DEKOR jsou plotové desky a sloupky, z nichž se vytvářejí plné plotové stěny. Plotové desky se vyrábějí s reliéfním povrchem jako jednostranné nebo oboustranné z probarveného betonu. Plotové sloupky jsou hlavní nosnou konstrukcí betonového plotového systému. Do usazených sloupků, jejichž osová vzdálenost je 2000 nebo 2500 mm, se zasouvají plotové desky.

Konstrukční prvky betonového skládaného plotu DEKOR

Betonové sloupky

Betonové sloupky plotu DEKOR se vyrábějí ve výškách 2300 nebo 2900 mm pro ploty vysoké 1,8, resp. 2,1 m. V nabídce jsou sloupky pro rovně pokračující plot, krajový sloupek pro zakončení plotu a rohový sloupek zalomený v pravém úhlu. Sloupky plotu DEKOR jsou k dostání v pěti základních barvách: natural, písková, červená, hnědá a béžová.

Betonové plotové desky oboustranné

Oboustranné plotové desky řeší dilema, kterou stranu desky umístit do ulice a kterou do zahrady. Oboustranné desky s rozměry 1955x50x300 mm tento problém řeší. V nabídce je několik vzorů a barev povrchů desek. Oboustranné betonové desky nabízíme v dekoru kámen, skládaný kámen, dřevo a nově také prkno. Navíc lze oboustranné desky využít i jako výplň plotového systému Gardelot®.

Plotové desky jednostranné

Jednostranné betonové plotové desky se vyrábějí ve více než patnácti kombinacích povrchových úprav a barev. Jednostranné desky o rozměrech 1955x50x300 mm jsou v nabídce v dekoru cihlička, rákos, lícovka, haklík, prkno nebo v základním hladkém provedení. Vzor cihla a lícovka se vyrábí i v ukončovací zaoblené variantě.

Hladká deska jednostranná pero-drážka

Hladká betonová plotová deska se systémem spojení pero-drážka se vyrábí ve dvou základních délkách – 1960 a 2460 mm – a v pěti barevných dekorech.

Konstrukční prvky skládaného plotu